Zavrieť

Blog

viac článkov »

 • Ako využiť pletený puf?
  Ako využiť pletený puf?

  Stolička, kreslo alebo pohovka. Tento tradičný sedací nábytok všetci poznáme. Láka vás niečo nevšedné a nové? Čo takto skúsiť napríklad pletený puf? Hoci jeho hlavnou prednosťou je dizajnový vzhľad, jedná sa o funkčný sedací nábytok, ktorý využije celá rodina. A to od detí až po babičku.

  Read More
 • Ako sa správne starať o váš vak?
  Ako sa správne starať o váš vak?

  Každý kus nábytku občas potrebuje nejakú údržbu. Pohovku oživí nové čalúnenie. Stoličku zachráni nová opierka. Nebojte sa, udržiavanie sedacích vakov je oveľa jednoduchšie. Celé to trvá len niekoľko minút a vašu peňaženku to nezaťaží.

  Read More
 • SEDACÍ VAK NA CESTÁCH ALEBO AKO SI UROBIŤ POHODLIE, KEĎ NIE STE DOMA
  SEDACÍ VAK NA CESTÁCH ALEBO AKO SI UROBIŤ POHODLIE, KEĎ NIE STE DOMA

  Chystáte sa vyraziť na pár dní do prírody? Kempovať, pod stan alebo na pláž? Máme pre vás alternatívu skladacích stoličiek, ktoré si ľudia berú najčastejšie so sebou. Sedacie vaky sú oproti nim pohodlné, ľahké a praktické a štýlové.

  Read More
 • AKO ZABRÁNIŤ ZLÉMU DRŽANIU TELA
  AKO ZABRÁNIŤ ZLÉMU DRŽANIU TELA

  Bolesti chrbta patria medzi jedny z najčastejších zdravotných problémov, s ktorými sa ľudia stretávajú. Okrem samotnej bolesti chrbta, môžu kvôli zlému držaniu tela trpieť tiež bolesťami hlavy, migrénami alebo mať tzv. guľaté ramená. Ako sa takýmto nepríjemnostiam vyhnúť?

  Read More
 • AKO MÔŽE SEDACÍ VAK ZLEPŠIŤ ŠKOLSKÉ VÝSLEDKY DETÍ?
  AKO MÔŽE SEDACÍ VAK ZLEPŠIŤ ŠKOLSKÉ VÝSLEDKY DETÍ?

  Tvrdé stoličky, staré lavice a zošit s perom. Ste presvedčení, že takým spôsobom sa deti dokážu najviac naučiť? Proti stereotypnému školskému prostrediu bojuje profesor Stephen Heppell so svojím projektom Školy budúcnosti. Navrhuje v ňom inovatívne učebné prostredie pre deti, do ktorého okrem iného zaradil aj sedacie vaky.

  Read More
 • Kategórie sedacích vakov v kocke
  Kategórie sedacích vakov v kocke

  Plánujete kúpu sedacieho vaku, ale neviete, ktorý pre vás bude ten správny? Premýšľate, z ktorej kategórie si vybrať? Pripravili sme pre vás prehľad, vďaka ktorému sa zorientujete vo svete sedacích vakov aj bez mapy. 

  Read More
 • Vo svete sedacích vakov platí: čím väčšie, tým lepšie
  Vo svete sedacích vakov platí: čím väčšie, tým lepšie

  Trpíte bolesťami chrbta? Nemôžete sa v bežnom kresle alebo pohovke uvelebiť a trvá vám, než objavíte tú správnu polohu? XXXL sedacie vaky sú určené pre ľudí, ktorí vo svojom zamestnaní trávia väčšinu času v sede. Celý deň zaťažujete svoju chrbticu, ktorá musí udržať Vašu hlavu vztýčenú až do konca pracovnej doby. A to jej dá zabrať....

  Read More
 • Ľahnúť si na pohovku uprostred hôr? S Luftbagom to ide
  Ľahnúť si na pohovku uprostred hôr? S Luftbagom to ide

  Predstavte si možnosť uvelebiť sa na pohovke uprostred horskej lúky, na pláži pri mori alebo na špičke ľadovca. Príde vám taká myšlienka nereálna? Už nemusí. Vonkajšie aktivity nie sú nevyhnutne spojené s nepohodlím. Môžete sa vydať na výlet do hôr, a aj uprostred ničoho si môžete odpočinúť ako v pohodlí domova vďaka Luftbagu.

  Read More
 • Nebojte sa kvalitného odpočinku, alebo vak nemusí byť iba sedací
  Nebojte sa kvalitného odpočinku, alebo vak nemusí byť iba sedací

  Tešíte sa celý rok na leto? Až budete víkendy a voľné popoludnie tráviť pri vode? Nezáleží na tom, či vyrážate k miestnemu rybníku, na kúpalisko alebo na týždennú dovolenku k moru. Leto je čas zábavy a oddychu. A je len na vás, ako veľmi sa ho rozhodnete užiť.

  Read More
 • Aké sú rozmery sedacích vakov? Nenechajte nič na náhodu
  Aké sú rozmery sedacích vakov? Nenechajte nič na náhodu

  Naša predstavivosť občas nedokáže veci vykresliť v tých pravých farbách. Na e-shope sa dočítate, že rozmery štandardného sedacieho vaku sú 140 na 180 centimetrov. V danú chvíľu uvažujete nad tým, či vak v tejto veľkosti zvládne naplniť vaše očakávania - či sa vám bude pohodlne sedieť, či sa v ňom dokážete usadiť do polovičného ľahu a tak ďalej. Za menej...

  Read More
 • Ako sa zbaviť bolesti chrbta? Sedací vak pomôže
  Ako sa zbaviť bolesti chrbta? Sedací vak pomôže

  Bolesti chrbta. Krčnej chrbtice. Vychýlenie stavcov. Tieto symptómy trápia ľudí po celom svete. Civilizačné choroby vznikajú ako dôsledok života v modernej spoločnosti. Hodiny strávené za obrazovkou počítača, zlé stravovacie návyky a nedostatok pohybu. To všetko má vplyv na naše zdravie. Pri tom existujú drobnosti, ktoré stačia, aby ste sa v živote cítili...

  Read More
 • Spríjemnite deťom školské vyučovanie pomocou sedacieho vaku
  Spríjemnite deťom školské vyučovanie pomocou sedacieho vaku

  Deti trávia za školskou lavicou dlhé hodiny. Usadené na stoličke koľkokrát musia vydržať aj tretinu ich dňa. Aby zmenili polohu a uľavili telu, sadajú si na päty alebo sa púšťajú do nebezpečného hojdania. Pri tom nič nebráni tomu, aby deti trávili čas v škole alebo aspoň určité hodiny v pohodlí sedacieho vaku.

  Read More
 • Sedací vak pre psa alebo mačku? Bezpečie a komfort pre vašich miláčikov
  Sedací vak pre psa alebo mačku? Bezpečie a komfort pre vašich miláčikov

  Ako už viete z predchádzajúcich článkov, sedací vak nemusí slúžiť nutne len na sedenie. A rovnako tak sa v ňom nemusia uvelebovať iba ľudia. Sedací vak môžete obstarať aj pre svojho psa alebo mačku.

  Read More
 • Čiernobiela kancelária je minulosťou. Vytvorte svojim zamestnancom pohodlný a inšpirujúci priestor
  Čiernobiela kancelária je minulosťou. Vytvorte svojim zamestnancom pohodlný a inšpirujúci priestor

  Práca v kancelárii sa po nejakej dobe môže stať monotónna a nudná. Vaši pracovníci sedia celý deň na rovnakej stoličke za písacím stolom a mechanicky ťukajú do klávesnice všetko, čo je práve potrebné. Pauza na kávu alebo odchod na obed sú pre nich stredobodom vesmíru. Využívajú ich k potrebnej zmene prostredia, prejdení sa alebo ako príliv...

  Read More
 • Pohovkám odzvonilo. Na čom sa dnes sedí?
  Pohovkám odzvonilo. Na čom sa dnes sedí?

  Nič neprekoná babičkine pohodlné kreslo, v ktorom vám čítala rozprávky, keď ste boli malí. Ale klasickému sedaciemu nábytku už pomaly odzvonilo. Ľudia nahrádzajú kreslá, stoličky a pohovky novinkami, ktoré trh v současnosti ponúka.

  Read More
 • Ako podporiť správne sedenie u detí?
  Ako podporiť správne sedenie u detí?

  Niektoré deti sedia už v pol roku. Postupom času, ako rastú, im býva jedno, či sedia správne. Ich hlavnou náplňou je hra. Keď začnú chodiť do školy, tak sa doba strávená v sede začne viac a viac predlžovať. Prinášame vám pár jednoduchých rád, ako vaše dieťa podporiť v správnom sedení. Môžete mu ušetriť problémy so skoliózou chrbtice alebo...

  Read More
 • Podľa čoho vybrať sedací vak? Vieme, ako na to
  Podľa čoho vybrať sedací vak? Vieme, ako na to

  Sedacie vaky zaplavili celosvetový trh s nábytkom pred pár rokmi. Je to príjemná alternatíva akéhokoľvek pohodlného kresla. Poslúžia ako aj k aktívnemu odpočinku, kedy jednoducho hľadáte, kam sa uvelebiť k hre či knihe, no aj k úplnému leňošeniu. Keď má zákazník veľký výber, je ťažšie vybrať produkt, ktorý bude priamo pre vás....

  Read More
 • Umenie sedieť dnes ovláda málokto
  Umenie sedieť dnes ovláda málokto

  Ľudia presedia viac ako polovicu dňa. Pritom ešte v minulom storočí u nás prevládal čas strávený na nohách. Ale doba sa zmenila a pribúda sedavých zamestnaní – od ľudí pracujúcich za pokladňou, cez ľudí pracujúcich v kanceláriách, až po šoférov všetkého druhu.

  Read More